Čapy na mandliach

O všetkom, čo súvisi s Reiki. Skúsenosti a zážitky z praxe, pocity pri zasvetení, liečení. Prosba o pomoc, otázky, rady... .

Čapy na mandliach

Poslaťod ebydos » Pon 05 Apr 2010, 09:27

Prosím o radu ohľadne liečenia chronického zápalu mandlí. Tejto osobe sa sa v hrdle tvoria akési biele hrudky (zapáchajúce), ktoré z času na čas samé "vypadnú" von. Je to stále sa opakujúci cyklus. Dočítal som sa, že sa jedná o tzv. čapy na mandliach. Nepomáhajú opakované návštevy krčného lekára, ani nezmyselná aplikácia niekoľkých druhov antibiotík za sebou. Viete mi niekto poradiť ako robiť liečbu tohto problému? Neviem či to pôjde len s reiki, lebo mám vedomosť, že ide o bakteriálne ochorenie. Bude treba odstrániť pôvodcu. Je nejaká prírodná možnosť bez použitia ďaľšej chémie? Ďakujem za vaše rady....
Obrázok užívateľa
ebydos

Re: Čapy na mandliach

Poslaťod elf » Pon 05 Apr 2010, 11:13

Napriklad dat sa odparazitovat, potom Ist na diagnostiku na specialny pristroj ktory zisti aky typ bakterie, parazitu ci virusu je na tom mieste a aplikovat potom na dalsom pristroji cielene nicenie. Takato je metoda cisto po hmotnej stranke. Antibiotika su nanic len zhorsia stav. Ani ziadne masticky nepomozu a pod. Ku tejto metode urcite bude vhodne aj svieckovanie pomocou sviecok TADE alebo NATURHELIX. Skombinovat toto vsetko pre rychlejsiu liecbu. Ak chces dam ti kontakt na jednu osobu.
Po duchovnej stranke neviem co predstavuju mandle. Toto bude tiez potrebne poriesit. Najlepsie je ked sa skombinuju tieto metody dohromady vtedy prichadza rychla ulava a liecenie z "oboch stran".
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod lubi » Pon 05 Apr 2010, 13:01

Ebydos .Toto poukazuje na zapalove loziska v tele.Prirodna alternativna liecba iste pomoze.Ide o to ,ako si ochotny pristupit k liecbe .Samozrejme ,ze tej osobe vies upravit imunitu a pracovat s imunitnym systemom atd ..i s pomocou energii .Treba nastartovat telo ,pomocou vizualizacie ...atd ...ved mas energie ,hej?energie plus vizualizacie plus nieco z alternativy .Veci ,ktore ponuka Gamma ,su dost drahe-a na druhej strane lacne.Vzdy zalezi na cloveku ,co si vyberie .Ci tu lahsiu cestu-ist tam a tam ,alebo tu tazsiu -pomoct si sam a pritom sa naucit kopec novych veci ,spoznat svoje telo a potom tymto svojim poznanim neskor pomoct inym .a Ty ked jej zacnes pomahat s energiami ,a skusis aj ine veci ,ako ucili na kurze,budes prekvapeny-a velmi prijemne.samozrejme ,ak lieceny clovek je ochotny spolupracovat,to musime brat do zretela .
tisic mnichov ,tisic nabozenstiev.....
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod cote » Pon 05 Apr 2010, 17:22

Ebydos, sama som trpela tymto ochorenim. Vyliecila som sa kombinaciou liecivych metod ktore pouzivam-energie, sviecky, caje, salviovy extrakt, kloktanie roztoku z vody a morskej soli.... Zalezi vsak aj na tom, v akom stadiu chronicky bakterialny zapal je. Ak uz mandle neplnia svoju funkciu a skodia organizmu viac ako sluzia, a zaroven su zdrojom aj inych chorob, je lepsie ich dat von- pokial liecba nezaberie.
Vela stastia [smilie=006.gif]
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod ebydos » Pon 05 Apr 2010, 19:43

Ďakujem vám, idem na to.. Cote ešte podotázka ... Čo to je "salviovy extrakt"? Niečo iné ako klasicky vylúhovaná šalvia vo vode? Nie som až tak zdatný v bylinách [smilie=007.gif]
Obrázok užívateľa
ebydos

Poslaťod matamala » Pon 05 Apr 2010, 20:17

ja som mala podobnú diagnózu. nikdy som nemávala angíny ale po zasvätení do 1.stupňa sa mi organizmus začal prudko čistiť a ja som dostala takú angínu že som sa skoro zadusila a mandle ostali plné hnisu. brala som niekolko antibiotík, homeopatiká, liečila ma známa energiou, ale do roka museli mandle von. odvtedy mám pokoj aj s imunitou. vyskúšať treba aj prírodnú liečbu, ale pri dlhotrvajúcom probléme musia mandle von, inak baktérie môžu zasiahnuť obličky, srdce a iné orgány.je to na zváženie.
matamala

Poslaťod cote » Uto 06 Apr 2010, 10:53

salviovy extrakt je vpodstate taky moj nazov, v lekarni su vseliake taketo prirodne salviove produkty. Je to vpodstate vytazok zo salvie v alkohole. Spreje napr. Folsalvin, alebo Florsalmin, su aj kvapky Bukofit, tie su urcene skor na dasna, ale da sa nakvapkat do vody a vykloktat, alebo na tycinku a mandle s tym povytierat.
Myslim ze existuju aj ine salviove produkty, treba si vybrat co vyhovuje. [smilie=006.gif]
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod Urfus » Uto 06 Apr 2010, 12:14

Ja by som skusil klinceky. Cmulat v ustach kazdy den po dobu 2 tyzdnov.. Ak uz v ustach nebude citit po nich chut, tak ich treba jemne nahryznut, vypustia etericky olej a cmula sa dalej.. Vybratie mandli vyriesi problem docasne, chce to skor pomoct imunitnemu systemu, aby to lozisko zlikvidoval sam..
--
Spiritual Response Therapy - www.srt.sk
Urfus

Poslaťod cote » Uto 06 Apr 2010, 12:32

ano, aj klinceky su vyborne!
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod ebydos » Uto 06 Apr 2010, 18:20

ďakujem za tipy a odpovede..
Obrázok užívateľa