Anjelske pismo

To čo nás povznáša a možno robí ľuďmi

Re: Anjelske pismo

Poslaťod denisočka » Str 11 Nov 2009, 15:05

ahoj cote, tak za tie 3,5 roka už máš svoj nazor na AP a tiež nejaký záver , však? :D

teším sa a oživujem temu :D
" každá myšlienka je tvorivá "
denisočka

Poslaťod cote » Štv 12 Nov 2009, 21:50

kedze som nebola na AP od vtedy (davno a davno), moj nazor na to sa nemal ako prilis rozvinut. Povedala by som snad len tolko, ze vzdy zalezi ake medium to prijima.,(a aky je jeho monetalny stav), co prijima...a aky klient pride...Lebo vsetko so vsetkym suvisi, a pribuzne pritahuje pribuzne. [smilie=002.gif]
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod denisočka » Štv 12 Nov 2009, 22:14

jáj,no ja som myslela , že už sama s nimi takto komunikuješ :oops:
denisočka

Re:

Poslaťod Regina » Pia 13 Nov 2009, 01:58

"cote" pridete k cloveku-mediu, ktory sa napaja na vasho anjela strazneho,alebo duchovneho sprievodcu, da sa vlastne povedat, ze robi channeling. Anjel vam prostrednictvom tohoto cloveka zdeli informacie, ktrore vas zaujimaju...

Myslím, že se napojuje na svého anděla, nebo průvodce a jeho anděl radí jemu. Ale pokud jsou ty info pro někoho dalšího, je třeba je brát opatrně. Napřed musí zvládnout tu úroven celou sám a pak teprve to, co se naučil používat pro druhé. Napřed se podívejte na jeho psychiku a na to, jak ten člověk žije, na jeho názory.... a pak přijmeme odpovědi s rezervou. :)

Ale jak píše Cote - príbuzné pritahuje príbuzné. Takže se nic nestane, jen nás někdy odpovědi, kterým až moc uvěříme, na naší cestě na čas zastaví.
Obrázok užívateľa
Regina

Poslaťod cote » Pia 13 Nov 2009, 09:55

deniska, neviem ci komunikujem v tom zmysle, ako to Ty chapes :D Je to skor o vibraciach a prijimanie sprav skor vo forme obrazov, alebo myslienok. Automaticke pismo nerobim, to mi nejde. Len kresba :D
Ta komunikacia u mna nefunguje tak, ako mozno u niekho, ze prijimaju hotove spravy, ktore su spracovane do verbalnej podoby. U mna je to skor v pocitoch, obrazoch, intuicii, vibraciach atd... proste neverbalna forma :mrgreen:
Regi, uplne suhlasim. (Som rada ze si znova tu [smilie=006.gif] )
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod denisočka » Pia 13 Nov 2009, 10:35

cote, podla mna je to krajšie takto, cez obrázky :D lebo su naozaj nádherne . a samozrejme,je jedno v akej forme ten kto s nimi komunikuje, s každým sa spoja tak,aby to vedel pochopiť , a tiež vtedy , ked je na to pripraveny - teda ak to správne píšem, je to len moj nazor .
[smilie=006.gif] baby som rada, že chodíte tuna zas ... mohli by sa pridať aj ostatní,ale asi su zaneprázdnený bežnym životom
denisočka

Poslaťod Christian » Str 18 Nov 2009, 09:37

Pripájam sa znovu do debaty. :)
Takže anjelské písmo,..hmm mňa by ale predsa len zaujímalo, či existuje nejaký druh toho písma,..ak má niekto nejaké info sem s ním :wink:
Alebo to mám chápať ako formu nejakej modlidby? Čiže ak sa chcem spojiť so svojim anjelikom, ,,tak ako nás to učili na náboženstve", formou modlidby?
Celkom zaujímavá témička je toto,....a bolo by fajn ak by niekto niečo napísal kto mal hlbšie skúsenosti,.a vie si bežne ,,pokecať" s najelom,... :wink:
ďakujem ,... :roll:
Cuinam rei vivere homó, si nonfacere mundus melior.
(Načo je človek, ak nerobí svet lepším.)
((nie je to gramaticky správny preklad))

...................[smilie=5grouphug.gif].................
Obrázok užívateľa
Christian

Poslaťod denisočka » Str 18 Nov 2009, 09:46

no,ja už par dni preberam temu channelovania - ale iba sama so sebou :D . v mojej vizii som channelovala cez klavesnicu PC - taka novodoba komunikácia, pamatam si ten pocit rýchlosti a že ma viedol niekto iny a nie ja ... ale to bol len sen ....
denisočka

Poslaťod bazalka » Str 18 Nov 2009, 10:14

Rada by som pridala na túto tému svoju osobnú skúsenosť. :D
Ako "pacient" som navštívila ľudí čo sa venujú anjelskému písmu s problémom stále sa opakujúcej migrény-v juli 2009 a v októbri 2009 s vysokým tlakom(mala som tu kopec otázok na tomto fóre ako z toho "von" :D ) Pripravila som si otázky a rôzne kombinácie riešenia,odstránenia príčin ako, čo mi to má dať, či je vôbec dovolené atď. Proste najaká príprava úvodom...No ale čo nasledovalo potom, ja to neviem ani opísať...
Skrátka, ležala som pod pyramídou s cieľom "čistenia".Ale to čo som videla !!! Po chvíli sa mi zjavovali rôzne tvary v podobe pijavic, rôzne ťahanie za nohu, horúco,zima,plač... nebolo to nepríjemné, len som vnímala že sa niečo deje, akoby som to ani nebola ja...
Koncom "terapie" už len teplo a veľa svetla akokeby padali hviezdy z neba.
Záver : akoby som mala o 10 kíl menej. A hlavne: od menovaného júla ani jedna migréna, posledný týždeň stabilizácia tlaku.( po terapii mi neskutočne skákal) Samozrejme ja som to riadne skrátila, musím som pre to aj ja niečo robiť.(Uvedomiť si veľa vecí,odpustiť sebe i iným, modliť sa a hlavne milovať sám seba....) [smilie=006.gif]
Vadou tela sa duša nezohaví, ale krásou duše sa zdobí i telo.
Lucius Annaeus Seneca
Obrázok užívateľa
bazalka

Poslaťod denisočka » Str 18 Nov 2009, 12:04

bazalka pekne :D a krásne na tom je,že človek to može dosiahnuť aj sám , ked chce a tuži spoznať seba a milovať seba-vtedy sa naozaj deju zazraky
denisočka

Poslaťod maca75 » Str 17 Feb 2010, 22:09

Ahojte.Pridám aj ja moje zážitky z anjelského písma.Keďže mi zomrel st.otec,ktorého som mala veľmi rada,a k tomu som mala ešte veľa svojích osobných problémov,dosť často som bola myslou pri svojom anjelovi-myšlienkami aj slovne som s ním viedla"monológ"-/a možno to bol aj dialóg,lebo vždy sa mi veĺmi uľavilo/.Ale napriek všetkému som podľahla pár krát pokušeniu absolvovať "anjelské písmo"/v Trnave/.Po poslednom takomto "RITUÁLI"som bola na tom duševne veľmi biedne,zanevrela som aj na mojho ANJELA/čo ma dnes mrzí/,keďže celé písmo sa nieslo v duchu dohovárania,nadávok,....bola som z toho dlho vystresovaná.A teraz sa Pýtam:"naozaj by to bol moj anjel,ktorý by mi nadával,že sa mám tak dobre ako prasa v žite,že ani králi nemali dva príbytky ako mám ja/keďže mám byt aj dom/alebo,že nech sa pozriem na seba,aká som,že si len škrábem chrasty a do všetkého vrtam....TAKÍTO PREJAV ISTE ANJELI NEMAJÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tá pani/médium/ ma dobre poznala.A mám pocit,že je napojená na dušu jej nebohého zaťa,ktorý spáchal samovraždu,a ona sama mi kedysi vravela,že keď človek si sám zoberie život,jeho duša trpí vo sfére niekde medzi nebom a zemou,lebo ešte neprišiel jej čas./a niekedy"obťažuje" žijúcich sv.blízkych/.Myslím,že ona mu sľúbila,že sa bude za neho modliť/to dušiam pomáha/,a jeho duch na oplátku vedie "ANJELSKÉ PÍSMO",samozrejme 30eur/hod.........

Odvtedy som si urobila REIKI kurz I,II,-cítim božiu prítomnosť aj anjela/ČO JE ÚŽASNE/.A som 100%presvedčená,že "ANJELSKÉ PÍSMO" nieje ANJELSKÉ pÍSMO.Ak má niekto iní názor budem rada ,keď ma opraví.
maca75

Poslaťod cote » Štv 18 Feb 2010, 09:20

ahoj Maca... bola som v Trnave parkrat, cca pred 6 rokmi, a mam podobny nazor ako Ty. Nejde len o to co je to anjelske pismo, nemusime to vsetko zahodit do jedneho vreca... Vzdy je to aj o ludoch. (A mnohokrat zial aj o bisznise).
No, ja to vnimam ako dobru skusenost, a som za nu vdacna, v mnohom mi to otvorilo oci a posunulo. Som rada, ze si sa dostala tam kde si, a vnimas hlavne samu seba... :D
Krasny den [smilie=006.gif]
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod Tino » Uto 29 Jún 2010, 20:33

cem vediet ci to je nabozenske abo proti bohu toto pismo a tu je ten obrazok http://www.google.sk/imgres?imgurl=http ... s%3Disch:1
Tino

Poslaťod Drienka » Uto 29 Jún 2010, 21:32

čo znamená "proti bohu" a kto má právo o tom rozhodovať?
len tak by ma zaujímalo...
RII + Shiatsu
Drienka

Predchádzajúci

Späť na Duchovno

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Exabot [Bot] a 1 hosť