Skenar terapia

Všetko, čo telo a dušu spája a povznáša. Tajomstvá meditácie.

Re: Skenar terapia

Poslaťod Marianna » Sob 04 Júl 2009, 10:05

:D tak ja sa pridám
pri väčšine príspevkoch v tejto téme mám dojem, že ide o cielenú reklamu, obalenú do akože spontánnej konverzácie, v ktorej nekritickosťou a bezbrehým ospevovaním produktu/zariadenia vynikajú tuším dve účastníčky. Dlhší čas som mala dojem, že ide o tú istú osobu, ktorá si píše sama so sebou. :shock: A vidí sa mi, že tieto naše fórumistky ani v iných témach neprispievajú. A ako tu už myslím niekto upozornil, podobné texty sa nachádzjú na web stránke hentoho výrobku. :o Tak a zápletka je hotová, uvisíme ako sa to vysvetlí (možno :D)
Obrázok užívateľa
Marianna

Poslaťod lubi » Sob 04 Júl 2009, 10:11

Janku poznam,taketo veci nerobi,aby tuna nieco cielene reklamovala!!!a prispievala aj v inych temach,proste sa tu baby nasli,ach jaaaj [smilie=004.gif]
tisic mnichov ,tisic nabozenstiev.....
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod Marianna » Sob 04 Júl 2009, 11:02

lubi píše:Janku poznam....
tak to mení situáciu, myslela som, že Janka a Gabika sú vymyslené postavy ...
Sorry Janka :oops:
Želám všetkým veľa zdravia a pohody, a snáď mi nebudete vyčítať moju malú dramatizáciu. :wink:
Obrázok užívateľa
Marianna

Poslaťod lubi » Sob 04 Júl 2009, 16:30

Vsetci robime chyby a vytvarame si chybne obrazy ,Marrianka,stalo sa .Na margo tychto prispevkov-vieme,ze si nedam pokoj-som sa osobne pozhovarala s p.L.ano,pouziva pristroje,otom sa tu nebudem vyjadrovat,je to dobry clovek,pomaha ludom tak ,ako vie ,studuje ,ma doktorat,venuje sa duchovnu.Ludi nabada k zdravej zivotosprave atd.....proste robi si svojupracu,nepotrebuje ,aby bol niekto na nej zavisli.

tieto vase vylevy o panu bohu skenarovi a pani bohyni lipkovej su fakt uz prehnane, vdaka za vasu lenivost ! ved ona vam nepomaha, ale robi vas zavislymi na nej a na jej hmote v uzasnom " zlatom" telati !

Omelo ,mala by si vazit svoje slova!!!!slova su slova ,ale takto sa vyjadrovat o cloveku ,ktoreho ani nepoznas,tak to je na drzovku a vraj R je cesta lasky ,vidim ,kolko jej v sebe mas.No ,aspon na nieco je to dobre:ked si odbehnem do blavy,pokecam si s dalsim fajn clovickom.A ktory aj nieco vie. o.i,nesudit ludi ,ktori sa venuju niecomu inemu,ako ona.
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod omelo » Sob 04 Júl 2009, 19:10

tak teda, lubi, vies,preco gabika nemoze spavat?
toto vsetko tu je o Laske ale Laska nie su pekne slova, ci zaliecavy hlas - ale poznanie ...
R4 si robí každý sám
omelo

Poslaťod elf » Sob 04 Júl 2009, 20:35

Venujte sa teme, nechcem tu vidiet ine prispevky. Vymenu nazorov si mozte spravit aj cez sukromne spravy :!:
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod lubi » Sob 04 Júl 2009, 20:51

Nie ,Omelo ,neviem ,preco Gabika nevie spavat.nezdoverila sa mi ,ani nepoziadala o radu .Davam rady ,tam ,kde ma o to poziadaju,Ak tak urobi-Gabca-pisem v globale-tak sa posnazime najst pricinu ,poriesit to,spravim diagnostiku a ....viac nebudem pisat,naco .Avsak dievca sa snazi,i ked z pohladu niekoho ineho to nie je spravna cesta-ale pre nu -alebo pre ne je.A Ty ju s radostou tresknes a este aj vlacis po blate ludi ,ktorych nepoznas,pytam sa ,akym pravom?Tu nikto nevravi o zaliecani ,ani som si nevsimla ,zeby sa im niekto zaliecal.

toto vsetko tu je o Laske ale Laska nie su pekne slova, ci zaliecavy hlas - ale poznanie ...

Ano,ale to laskavo nechaj na tom ,kto po tom Poznani tuzi.Tuzime vsetci,hladame vsetci.Kazdy svojou cestou.Niekedy nevieme ,co to je.A to neznamena ,ze ten ,kto este nie je rozhladeni ,sa budeme donho navazat.I ked vraj v dobrom,tak toto milujem. [smilie=004.gif]
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod lubi » Sob 04 Júl 2009, 20:53

ooops,Gammy ,medzitym si vhodil upozornenie ,presun to ,sorry... :D alebo vymaz ,ako myslis :D sorry ,srdecko ,uz budem posluchat :lol: [smilie=006.gif] mas pravdu ,koncim,co sa tu budem natahovat...

//no ved nevadi, len nechcem aby sa tema zmenila na nieco ine co je jej hlavnym obsahom. Pokracujte v teme cisto o skenari. Vymeny nazorov cez SS poprosim, dakujem, gammaray :wink:
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod olivien » Ned 05 Júl 2009, 18:25

Dakujem vsetkym za reakcie :wink:

Pan Boh SKENAR neexistuje, neviem, kde ste to nasli...Ak by bol Boh, nemusel by si na tomto fore robit reklamu a ani sa o to nesnazi, to viem urcite...Skenar je len pristroj a komu sa nepaci jeho dizajn, resp. uz len to, ze existuje a niekto ho vykusal, mu je srdecne jedno...

Ja som skutocny clovek, zena z masa a kosti, ktora robi, co vie a ako to vie...Janka je moje prave meno a priezvisko mam po ockovi, ktore sa mi vzdy nepacilo, lebo som nevedela napisat pekne velke pisane "T"... :D

Kracam svojou cestou a nikoho nenutim, aby siel so mnou alebo ma nasledoval. Odpovedala som Gabike, vyjadrila svoj nazor...

Apropo Gamma Ray...je toto forum o vymene nazorov alebo o hladkani si boliestok? Koho urazaju nazory, s ktorymi on nesuhlasi, ma sa este vela co ucit...aj ja...ale omelo len vyjadril(a) svoj nazor...

PS: Niekedy mam dojem, ze aj Boh - reiki, reconnection, ra sheeba a shamballa...kazdy mame svoje, svojich "bohov", ku ktorym si ideme po radu, ked nam je tazko...pani Lipkovu za Boha rozhodne nepovazujem, je to len obycajny clovek...

Je mi luto, ak som niekoho urazila, niekomu ublizila, ale za vase pocity a predsudky si mozete sami...chvalabohu, ja si mozem za svoje, tak nam treba...

Je to o LASKE...takze tak...s laskou ukoncujem tuto temu...keby niekomu nieco chybalo, budeme to riesit cez SS, ako navrhol GammaRay...a bude vsetko v poriadku...majte sa slnieckovo :wink:
Naposledy upravil olivien dňa Pia 04 Jún 2010, 22:51, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
olivien

Poslaťod Gabika » Štv 03 Sep 2009, 00:30

Janka,co mas nove v skenari?Ako sa mas a ci to co si naznacila,ze bude skenar v BB uz aj je?Napis ci sa mame tesit,ze budes robit skenar a imago diagnostiku v BB?Dobre som to pochopila alebo sa mylim???? :D
Obrázok užívateľa
Gabika

Poslaťod olivien » Štv 03 Sep 2009, 10:43

Ahoj, Gabi...

No so skenarom fajn. Uz mam skenare u seba, pouzivam a ucim sa. Robi mi to radost, lebo vysledky su zaujimave :D
To, co som naznacila, je pravda. Pomaly sa centrum rodi, pracujem na tom. Treba doladit niektore veci, ale uz sa tesim, ze aj v BB budu moct ludia vyskusat inu alternativu, ako klasicku medicinu. Predbezne citim velky zaujem. Ludia su zvedavi, zaujimaju sa. Opatrne sa pytaju, o co ide. Niekto to uz pozna, niekto to prave objavil...

Uz sa tesim, ked sa centrum otvori...Napisem Vam, ked to bude aktualne. Kto by to chcel skusit, moze sa mi ozvat uz teraz, cez SS.

Dakujem za zaujem...papa [smilie=006.gif]
Naposledy upravil olivien dňa Pia 04 Jún 2010, 22:52, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
olivien

Poslaťod olivien » Str 23 Sep 2009, 09:30

Takze...

Slubila som, ze ked to bude aktualne, tak napisem. Centrum bioregeneracie SKENAR v Banskej Bystrici tento tyzden uz funguje :D

Stranku este nemam, na tom sa pracuje...keby mal niekto zaujem, rada pomozem, porozpravam, co a ako...poslem nejaky ten letacik a tak...

Dakujem za pomoc a podporu vsetkym tu na fore... :wink: [smilie=003.gif]
Obrázok užívateľa
olivien

Poslaťod Gabika » Sob 07 Nov 2009, 01:49

Davno som sa neozvala :) ale je to normalne,ked cloviek sa citi dobre tak kasle na to aby neco pisal do fora... :D Ale ja sa citim naozaj dobre..po dlhych rokoch !!!! [smilie=blob08.gif] [smilie=blob08.gif] a som stastna,ze KONECNE viem ako na to!!!!Drzim palce vsetkym ludom,ktore podstupia tuto diagnostiku a liecenie skenarom.Stoji to za to!!!!!!A teraz k Janke Teluchovej!!!!!
Janka,drzim Ti palce,si asi sikovna ked si Ta vybrala dr Lipkova a dala si sa na to .... urcite to zvladnes!!!!!.Pokial Ta skolila pani Dr.Lipkova z Bratislavy tak mas nadej,ze "pochytas" od nej vsetko co vie....a ako som sa presvedcila VIE TOHO HODNE!!!!!
Pomohla mi vo vsetkom-zdravotne a psychicky.....Hadam je to jedina osoba,ktora vie "CO ROBI"....Nech ju andele ochranuju!!!!Ma toho tiez dost.....ale ked mi povedala,ze ma 62 rokov tak som "SPADLA NA STOLICKE"!!!!VYZIERA TAK NA 45!!!!!!Tvar,telo a dusu ma neuveritelne mladu.....Ked som sa jej pytala ako to robi,ze vyziera tak mlado odpoviedala mi,ze ma novy skenar,ktory funguje na principe obnovovani buniek a,ze vraj sama tomu neverila,ze to funguje az na takej urovni ale po roku sa presvedcila,ze je to naozaj tak...VYZERA UZASNE !!!!Prehovara som ju aby zverejnila svoju fotku na nete ale povedala mi,ze je to zbytocne,ze aj tak ludia jej neuveria,ze je to mozne....ZOSTALA SOM Z NEJ NAOZAJ V SOKU!!!!!!
Moju znamu som doporucila na Imago dg a chodila k dr Mlichovej do KNM a bola v soku z pristupu dr.Mlichovej!!!!Nuz,...je mi to luto..povedala som o tom dr.Lipkovej ale zial nema na to ziadny vplyv....BOLA V SOKU TIEZ Z TOHO PRISTUPU!!!!!Skoda,ze Dr.Mlichova sa nenaucila od nej "ludkosti" v jednani ....Vsak sa jej vsetko vrati......Pocula som od ludi,ktore boli u nej na dg,ze si pyta velmi vela peniazi za dg a za pripravky a popritom v Bratislave maju normalne ceny za Tianshi pripravky.Okrem toho maju novy skenar,ktory posobi na bunky.Omladzuje a hlavne posobi na nervovu sustavu.
Moja sestra tam bola a nechala si robit u dr.Lipkovej tvar nakolko mala velmi vela vrasok v oblasti oci a po 30 minutach sa nespoznala!!!!!!!!!!Zmizli jej vrasky v oblasti oci a zlepsil sa jej zrak!!!!!Neviem cim to je ale ja sa tam chystam tiez nakolko mam velmi silne dioptrie a ze vraj novym skenarom sa to da zlepsit.Citala som na ceskych starankach o jednej pani,ktora ma geneticke ochorenie nervov a pouziva novy skenar uz tri mesiace a rapidne sa jej zlepsil zdravoty stav!!!!!!!Tak to su zazraky!!!Chvala Bohu nemam take problemy!!!a vlastne ZIADNE!!!!Pomohli mi v tom skenar centre a som stastna a vdacim centru a pani dr Lipkovej za to ako sa citim.Keby som mala tu moznost tak kazdemu,kto ma zdravotne problemy "VYKRICIM DO DUSE"....LUDIA,PREMYSLAJTE CO ROBITE ZO SVOJIM ZDRAVIM"!!!!Vsak mate moznost si urobit NEINVAZIVNU DIAGNOSTIKU A LIECIT SA SKENAROM!!!!Boze,teraz som si vlastne uvedomila,ze skenar centru robim reklamu!!!!!!!!!!!!pANI dr.lIPKOVA MA ASI "ZABIJE"NEMA RADA TENTO SPOSOB REKLAMY!!!!!!!ale ja rada poviem ako to naozaj je!!!!!!!Prosim pani dr.Lipkovu aby mi to odpustila ale neda mi to aby som svoje pocity nenapisala....DAKUJEM VAM ZA VSETKO .....
GABIKA
P.S.som v druhom stave.konecne!!!!!!!!!!!!po dlhych 8 rokoch!!!!!!Bude to dcerka a dam jej meno MILENA...po pani dr.Lipkovej...ale ona o tom este ani nevie....
Obrázok užívateľa
Gabika

Poslaťod olivien » Pon 09 Nov 2009, 10:51

Gabika, dakujem...

V podstate sa teraz zaoberam len skenarom a imagom. Coraz viac sa mi potvrdzuje, ze su to uzasne metody. Presne tak, ako som sa to ucila a velakrat vyskusala na sebe a celej rodine. Moj priatel tomu vobec neveril, ale teraz uz pravidelne chodi na nozody a pouziva skenar. Akurat sa mi odhlasila jedna pani, viem, ze uz viackrat nepride, nuz len tolko poviem, ze je to jej skoda...Ludom sa zda az neuveritelne, ako to moze fungovat. Teraz uz nik nepochybuje o CT, magnetickej rezonancii, ci ELEKTROLIECBE!!!! a co je skenar? NOVA FORMA ELEKTROLIECBY. Ale mozno niekto este nie je pripraveny VYLIECIT SA. POTREBUJE SA TRAPIT S CHOROBAMI. Ja som rada, ze uz tiez viem, ako na to.

Ano, obcas robime reklamu, ani o tom nevieme :)

Gabi, mozno tento prispevok zmazu, ale chcem sa pochvalit svojou novou strankou: www.skenarcentrum.sk

Poruceno Panu Bohu, tak poviem. Mozno to zaujme len Teba, precitaj si, co na to povies? :wink:

Chvalim Ta za to, ze sa o seba staras, ze si zdrava. TESIM SA S TEBOU!!! [smilie=006.gif]
Naposledy upravil olivien dňa Pia 04 Jún 2010, 22:54, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
olivien

Poslaťod lubi » Pon 09 Nov 2009, 12:20

Gabika -blahozelam k tehonstvu.Uzi si ho a prived na svet krasne ,zdrave babatko ,novu dusicku. :D
Janka-blahozelam tiez ,k Tvojmu rozbehnutiu .Tesim sa s Tebou.Nech sa Ti dari. [smilie=006.gif]
Obrázok užívateľa
lubi

PredchádzajúciĎalší

Späť na Telo a duša

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť