Otázka ohľadom cerfitikátu

Miesto pre otázky týkajúce sa 2. stupňa.

Otázka ohľadom cerfitikátu

Poslaťod Aurawiewer » Str 22 Júl 2009, 01:00

Nazdarte lidi, mám Reiki 2 ale nebol mi vystavený certifikát, myslíte že by mi ho pán Hodek vystavil? Alebo budem musieť dvojku opakovať??
Lebo si chcem robiť reiki 3 uňho a neviem či mi ho spraví keď nemám cerfitikát 2jky .. ďakujem za rozumnú odpoveĎ :wink:
Aurawiewer

Re: Otázka ohľadom cerfitikátu

Poslaťod Radka » Str 22 Júl 2009, 06:56

Ahoj Aurawiewer [smilie=006.gif]
spýtaj sa pána Hodeka, to máš najistejšie. :D
Obrázok užívateľa
Radka

Poslaťod elf » Str 22 Júl 2009, 09:02

Ak si si nerobil u neho 1 a 2 tak ti podla mna certifikat nevystavi, ved ako by to bolo kebyze ku nemu chodia ludia s prosbou o certifikat od inych ucitelov. Koniec koncov na papier sa mozes vykaslat o to predsa nejde....
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod lubi » Str 22 Júl 2009, 12:08

GammaRay píše:Ak si si nerobil u neho 1 a 2 tak ti podla mna certifikat nevystavi, ved ako by to bolo kebyze ku nemu chodia ludia s prosbou o certifikat od inych ucitelov. Koniec koncov na papier sa mozes vykaslat o to predsa nejde....

To co tu pises,Gammy?Preco by sa mal na papier vykaslat?Tieto certifikaty su vystavene o.i.aj nato ,ze ked pride ku mne klient ,tak ma pravo pozriet si ,ci mam platne certifikaty ,nevraviac o tom ,ze su urcite nadstavbove stupne ,kde ucitelia vyzaduju platne certifikaty Reiki ,1.2.a 3 stupna.Nato su potrebne certifikaty ,nemienim tuna rozvijat diskusiu,ze papier majstra nerobi.Takisto ,ked niekto chce prejst na zivnost,cim sa preukaze?Asi certifikatmi ,nie? [smilie=004.gif]Skus sa vykaslat na vysvedcenie o maturitnej skuske,som zvedava,cim sa preukazes ,ked pojdes robit vysku,alebo menit pracu [smilie=004.gif]
tisic mnichov ,tisic nabozenstiev.....
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod elf » Str 22 Júl 2009, 15:16

Mozete ma kludne zozrat :wink: ale Reiki nieje na to aby sa na nej stavala zivnost. Niektori ludia si z toho urobili uz hlavnu zarobkovu cinnost. Papier je dobry napr. na to ked k tebe pride niekto taky co na vsetko potrebuje osvedcenia, certifikaty a pod. a az potom pristupi na terapiu, nestaci mu, ze Teba alebo niekoho ineho niekto "len" odporucil. Pravdupovediac uz ani neviem kde mam moje certifikaty. Je pekne mat nejaky papier v ruke "pre kazdy pripad" to nepopieram.
Len sa mi vobec nepaci ako sa Reiki uz zkomerciovalizovala.
Mozno si myslite ze som velmi zaujaty ci obmedzeny v tomto smere. Nie niesom, divam sa na to s kludom a triezvo. Toto je moj nazor.
Su majstri-ucitelia ktory sa s tym zivia ale toto je vynimka, su to bytosti na to povolane cize v 90% su to avatari ktori maju za ulohu povzniest ludi na vyssiu uroven. Ostatni vidia za tym uz len peniaze a ziaden postup vyssie sa uz nekona, praveze nabera to opacny smer. Niektori zlyhali niektori nie. Peniaze su velka a tazka skuska pre nich ako aj pre kazdeho z nas.
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod lubi » Str 22 Júl 2009, 16:59

Nikto Ta nemieni zozrat ,myslim ,ze aspon mne zato nestojis.Poukazala som na cinnost nadstavbovej studie,ako napr..ked sa niekto chysta robit robit nadstavbove studie,ako napr...mentalni chirurgie v Cechach alebo v zahranici su skoly Reiki ,kde sa studuje aj 6 rokov,tam sa treba preukazat platnymi certifikatmi.A este nieco:najprv si vymakaj svoje veci a potom sud ludi ,ktori to alebo ono robia na zivnost .Ono -nekdo ma a nekdo nema,jak vravia moji ceski ucitelia.Podotykam :ja na zivnost nerobim ,islo mi o to ,aby si certifikaty kazdy odlozil,aj ked v sufliku lezia roky ,lebo nikdy nik nevie ,akym smerom sa jeho zivot pohne.A ak si myslis ,ze kazdy ,kto si urobi Reiki ,ma hned klientov ,tak to si zas na omyle,a ze sa skomerciovalizovala tiez.Toto iste sa moze povedat o joge,samanizme,carodejnictve,atd...no a s tymi avatarmi ,tak to uz no comment,aj s tym ,ako kazdy vidi za tym len peniaze.
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod elf » Str 22 Júl 2009, 17:44

Nikoho nesudim :)
Hovorim zo svojich skusenosti, to co som zazil. To ze nevies o avataroch nevadi, to je moja skusenost a videl som ich zopar padnut. Najprv boli super bolo to z nich citit ako z nich energia isla, ale postupom casu upadli. Ini sa udrzali.
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod lubi » Str 22 Júl 2009, 19:10

no ,nenapisala som ,ze neviem o avataroch,skor sa cudujem ,ako vela vies o nich ty,dokonca si ich osobne videl padnut ,tak to klobuk dolu .
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod elf » Str 22 Júl 2009, 19:19

Samozrejme sa bavime o ludoch ktori su avatari. Su to povacsinou liecitelia a ludia zaoberajuci sa ezoterikou ako takou. Ci je niekto avatar sa da zistit podla numerologie jednoducho.
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod Aurawiewer » Str 22 Júl 2009, 20:38

Ehm, ten papier potrebujem kôli tomu, že keď by niekto chcel vidieť osvedčenie aby som mu nezamával len imaginárnom pred ksichtom.
PS: LIEČIM ZADARMO

: ))))))))))))))))))))))
Aurawiewer

Poslaťod elf » Str 22 Júl 2009, 20:55

:D ok

A to ze liecis zadarmo je tvoja vec, ale vedz ze si tym robis karmu s klientom. Ide o to aby ste boli energeticky vyrovnani medzi sebou. Nemusis si davat nejake sadzby a pod. ale staci ked klientovi povies aby ti nieco za to dal, to co on uzna za vhodne. Hocico. Aspon uvidis ako si vazi tvoju liecbu. Aj ked ti da len co ja viem, banan :D . Vtedy je to ok. :wink:
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod Aurawiewer » Str 22 Júl 2009, 21:56

A vieš že nie! ??
Ale to je nadlho.. :-) neliečim často, len keď to ozaj treba napríklad dať červy s aury preč ktoré ťa škrtia a tak.
K tomu ze si nerobim karmu. Mne sa totiz uz karma zosypava na hlavu mam posledny zivot tuna [smilie=004.gif] [smilie=004.gif] aj em sou hepy

//ps: mam to potvrdene od troch zdrojov , takze u mna je to s karmou divocina. [smilie=007.gif] [smilie=007.gif]
Aurawiewer

Poslaťod lubi » Štv 23 Júl 2009, 07:38

Gamma ,mozem sa Ta spytat ,ako dlho pracujes s lidickami ,iste mas velmi bohate skusenosti,aj s tym ,ako si kto vazi Tvoju liecbu,a velmi vela skusenosti ,ved mozno uz ja som zostala pozadu a velmi rada si dam poradit,mozes nam poradit ,ako prevadzas sedenie ,iste mas velmi bohate skusenosti aj z oblasti psychologie,priprava klienta na terapiu,a nakolko mas bohate skusenosti,iste mas nam co poradit,aj priebeh terapie ,ako zvladas emocne stavy ,pocas terapie?Ved vies ,co sa niekedy deje pri terapiach,mas reiki a bohate skusenosti ,nuz nam porad-ak mas co.Pretoze predosle prispevky citim z nich len kopec veci vycitanych ,taketo soky vie skopirovat aj 5 -rocne decko z ezo -webiek.Skoda ,ze sa nam z fora vytratili ti ,ktori VEDIA.Tymto pre mna tato tema konci ,o avataroch sa rozpisovat nebudem,v ezobranzi vieme ,kto su avatari.Chudera karma-ani tu sa nemienim vyjadrovat,je karma a karma aj tento vyrok je uz zastaraly ,ludia zacinaju chapat ,co znamena vyznam slova karma.
Obrázok užívateľa
lubi

Poslaťod javgo » Pia 09 Okt 2009, 11:15

Ahoj aurawiwer - tiež mám z pár zdrojov potvrdené. že som tu naposledy. No osobne si myslím, že vyššie bytosti to môžu zmeniť , keď to bude matka zem potrebovať, tak sa sem opäť vrátime. :) javgo
javgo

Poslaťod ebydos » Pia 09 Okt 2009, 15:12

To co tu pises,Gammy?Preco by sa mal na papier vykaslat?Tieto certifikaty su vystavene o.i.aj nato ,ze ked pride ku mne klient ,tak ma pravo pozriet si ,ci mam platne certifikaty ,nevraviac o tom ,ze su urcite nadstavbove stupne ,kde ucitelia vyzaduju platne certifikaty Reiki ,1.2.a 3 stupna.Nato su potrebne certifikaty ,nemienim tuna rozvijat diskusiu,ze papier majstra nerobi.Takisto ,ked niekto chce prejst na zivnost,cim sa preukaze?Asi certifikatmi ,nie? [smilie=004.gif]Skus sa vykaslat na vysvedcenie o maturitnej skuske,som zvedava,cim sa preukazes ,ked pojdes robit vysku,alebo menit pracu

Rad by som k tomuto nieco napisal, co sem dala pred casom lubi, lebo len teraz som to cital... Podla mna sa neda porovnavat maturitne vysvedcenie s certifikatmi na tieto kurzy. Maturita je uradny oficialny doklad. Predsa je jasne ako to chodi. Majstra vyskoli dalsi majster a toho dalsi.. Kazdy ma svoj papier - certifikat. Niekto si ho kupi v obchode a dopise tam svoje inicialy, iny si ho vytlaci sam doma. Ale aku vahu ma v skutocnosti ten dokument? Dovolim si tvrdit ze to je nieco len pre dobry pocit ale na nieco oficialne to nestaci. Nie je to akreditovane ministerstvom teda ten papier nema nejaku pravnu vahu... Skusal som si tieto veci dat do uz existujucej zivnosti... Vysledok? Zakon na taketo nieco nepamata, liecitelstvo v oblasti volnych zivnosti nie je. Vraj si mam dat masaze.. Tie tam su.. Ale reiki nie je masaz, takze ak by mi prisla kontrola a ja vystavim doklad na masaz mozem dostat pokutu.. Cize je to problem aj oficialne robit bez ohladu na certifikaty.. A kto to robi, pochybujem ze ma v zivnosti napisane liecenie energiou reiki. Je to cele diskutabilne.. Chcem to robit a naplno sa tomu venovat - davam priklad. To znamena ze nie je mozne to robit zadarmo. Ked to ale chcem zlegalizovat je problem, ktory som uz popisal.. Cize ak chcem robit len to tak akurat nacierno.. A zase prichadzam k tomu ze certifikat mi aj tak nepomoze, len bude visiet ako dekoracia na stene... Nechcem tie papiere zhadzovat ale naozaj liecitela nerobi ten papier a ani mu nijako podla mojho nazoru v praci nepomoze.....
Obrázok užívateľa
ebydos

Ďalší

Späť na Reiki 2. stupeň

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť