Liecenie lopuchom

Tu môžete písať o hocičom v medziach slušnosti.

Liecenie lopuchom

Poslaťod RONIN » Str 06 Júl 2011, 18:38

Dnes som sa dostal k tejto stranke http://www.liecitel1.ska vyzera to zaujimavo az neuveritelne.Chystam sa vyskusat na sebe, ale ak niekto ma s tym skusenost budem rad ked sa s tym podeli.
Idem teda sklbat lopuchy :D
Obrázok užívateľa
RONIN

Re: Liecenie lopuchom

Poslaťod tvanda » Str 06 Júl 2011, 20:40

Otazka k prvej kapitole: a preco sa nadmerne poti clovek? Treba odstranit pricinu, nie?
Obrázok užívateľa
tvanda

Poslaťod elf » Str 06 Júl 2011, 20:56

Ano samozrejme. Este stastie ze tu mame tolko moznosti liecby. Zaujalo ma to liecenie lopuchom. Vyskusam aj ja, teraz po dazdivych dnoch a nociach by ich malo byt ako hub po dazdi :). Tiez by ma zaujimalo ci niekto uspesne vyliecil nieco s lopuchom (teraz myslim len prikladanie). Dajte vediet :)
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod janes » Str 06 Júl 2011, 23:32

tiež to oskušam ani nie ja ale oskusam to na starej mame ma problémy s pľúcami a berie tabletky a z toho jej opuchaju nohy
NO SOM ZVEDAVY
potom odpoviem
janes

Poslaťod elf » Štv 07 Júl 2011, 07:45

Jej opuchaju nohy kvoli oblickam... (ale to len tak pomimo to nepatri k teme).
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod janes » Štv 07 Júl 2011, 21:38

waw
akurát dneska bola pri liečiteľovi a to iste jej povedal že nemá taky velky problém s pľucamy ale s obličkami
važne si dobry no dal jej nejake čaje že si ich ma nazbierať tak pojdem v nedelu na bylinky a potom oskušam reiki
zatial dik
janes

Poslaťod pampusticto » Uto 02 Aug 2011, 13:13

Ahoj,

chcem sa opytat, ci niekto vyskusal ten lopuch. Ja ho davam muzovi na zapastie, lebo ho ma v strasnom stave, niekedy do tej ruky nic tazsie nechyti,alebo ju poriadne nemoze zovriet- päst. Zo zaciatku ten lopuch maval uplne hnedy, teraz je to uz lepsie, ale obavam sa,ze tu ruku uz nikdy nebude vyuzivat naplno :( .

[smilie=006.gif]
pampusticto

Poslaťod ebydos » Str 03 Aug 2011, 07:30

Ak máš kurz dávaj mu tam energiu a možno by nezaškodilo ísť na vyšetrenie k lekárovi či nejde o tzv. syndróm karpálneho tunela. Ten má podobné príznaky ako popisuješ. Ak je to tento problém je to liečiteľné. A svojím liečením iste tiež nič nepokazíš.

Pekný deň.
Obrázok užívateľa
ebydos

Poslaťod elf » Str 03 Aug 2011, 10:44

A na ten karpalny tunel bude velmi dobre doplnenie aj pouzitie NATURHELIX alebo TADE sviecok. Priamo na to davat sviecky. Vsetko sa da liecit a toto nebude vynimka.
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod RONIN » Str 03 Aug 2011, 17:29

Po dlhom otalany som dnes vyskusal lopuchy prilozit na chrbat.Mozem povedat ze ma nenormalne boli chrbat medzi lopatkami.Asi po 8 hodinach som dal lopuch dolu a ten bol cely vysuseny.Mal som ho aj na hrudi,tam to nebolo vysusene cele ale len na par miestach.Takze predsa na tom nieco bude.
Uvidime po dlhsom aplikovany,len neviem ako sa da zvladat 2-3 dni bez sprchy. [smilie=191.gif]
Obrázok užívateľa
RONIN

Poslaťod elf » Str 03 Aug 2011, 19:35

Fajn vysledok si myslim. Ja som sa k tomu este stale nedostal, nejak nieje cas. RONIN este mi skus dat typ aky lopuch presne si pouzil ? Ak najdes na nete obrazok presne alebo aj ako sa vola rastlina tak to upresnime.
Diky a gratulujem
Obrázok užívateľa
elf
Admin

Poslaťod tvanda » Štv 04 Aug 2011, 10:51

K tomu karpalnemu tunelu, ak vsetky prsty rovnako reaguju, tak je krcna chrbtica na vine nie kanal.

//ano podla SU JOK to s krcnou chrbticou moze suhlasit, tam tiez moze byt suhlasna zona, elf
Obrázok užívateľa
tvanda

Poslaťod pampusticto » Štv 04 Aug 2011, 13:59

Ahoj,

Tak na vysetrenia samozrejme bol a ako zvycajne, skoro nic nenasli. Akurat mu povedali,ze vraj to mal zlomene :? o com ani nevedel [smilie=001.gif] , ale zrastlo sa mu to dobre,takze s tym nic nebudu robit. Tiez ho poslali na nejake vysetrenie, ci ma slachy OK /tam mu nic nenasli/ a tiez mu pozerali zili,ci tam ma dobry prietok krvi alebo take nieco /tam mu tiez nic nenasli/.

Tvanda- asi to bude tou krcnou chrbticou, vsimla som si to pri indickej masazi hlavy,ktoru mu obcas robievam, niekedy mu az trhne s rukou,ked mu masirujem krk a hlavu.

Tiez nema v 100% poriadku medzistavcove platnicky. Zaciatkom roka bol PN -obstreky,elektro., masaze ambulantne -10min., lieky = asi po mesiaci sa mu to zlepsilo o 50%, takze nic moc. /ak sa to nezlepsi,navrhli mu operaciu,comu by sme sa velmi radi vyhli/.
Min. tyz. ho to opat premohlo, uz chcel ist k doktorovi, tak som to vzala do svojich ruk - zharmonizovala cakry, dala energ.na postihnute miesta a jemne vymasirovala postihnute svalstvo na chrbate. No a stav sa zlepsil o 80%. [smilie=005.gif]
Horsie je, ze na to neni kolko krat ani cas /pri 2 malych detoch/ a co je este horsie ani chut z muzovej strany,kedze takymto veciam moc neveri. :cry:
Nuz, cloveku mozeme pomoct len tolko, kolko nam dovoli.
[smilie=006.gif]
pampusticto

Poslaťod RONIN » Štv 04 Aug 2011, 21:26

elf píše:Fajn vysledok si myslim. Ja som sa k tomu este stale nedostal, nejak nieje cas. RONIN este mi skus dat typ aky lopuch presne si pouzil ? Ak najdes na nete obrazok presne alebo aj ako sa vola rastlina tak to upresnime.
Diky a gratulujem

Pouzivam presne ten isty lopuch ako je vyznaceny na stranke liecitel1.sk. cize lopuch plstnaty.
Normalne je problem ich najst aspon nejake pekne,slimakmi nevyzrate listy.
Obrázok užívateľa
RONIN

Poslaťod tvanda » Štv 04 Aug 2011, 21:55

Daj tam kostihoj list, vysledok bude ten isty alebo lepsi.
Obrázok užívateľa
tvanda

Ďalší

Späť na Debata o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť