Anjelske pismo

To čo nás povznáša a možno robí ľuďmi

Anjelske pismo

Poslaťod cote » Ned 26 Feb 2006, 15:56

na inom diskusnom fore sa celkom dobre rozbehla diskusia na tuto temu a mna uz davno zaujima aj vas nazor na anjelske pismo, ci mate s tym nejake skusenosti, a co si o tom myslite...
dakujem za vase pismenka :D
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod Regina » Ned 26 Feb 2006, 19:16

Co se skrývá pod tím názvem - anjelské písmo? Jaký je postup?
Obrázok užívateľa
Regina

Poslaťod esens » Ned 26 Feb 2006, 19:47

To by aj mna zaujimalo.
Ak mate niekto skusenosti s anjelskym pismom, vysvetlite prosim nam nevedomym, ako to cele prebieha a co tym clovek ziskava...
Obrázok užívateľa
esens

Poslaťod cote » Ned 26 Feb 2006, 20:12

pridete k cloveku-mediu, ktory sa napaja na vasho anjela strazneho,alebo duchovneho sprievodcu, da sa vlastne povedat, ze robi channeling. Anjel vam prostrednictvom tohoto cloveka zdeli informacie, ktrore vas zaujimaju, napriklad minule zivoty, mozete sa opytat na hocico...zdravie, patrnera, rodicov atd...
pytam sa na to preto, ze som uz na anjelskom pisme bola, a mam z toho zmiesane pocity... preto by som si rada precitala skusenosti inych, a porovnala to so svojimi, aby som si konecne mohla v hlave urobit nejaky zaver :wink:
vdaka
Obrázok užívateľa
cote

Re: Anjelske pismo

Poslaťod virus » Pon 27 Feb 2006, 00:17

cote píše:na inom diskusnom fore sa celkom dobre rozbehla diskusia na tuto temu a mna uz davno zaujima aj vas nazor na anjelske pismo, ci mate s tym nejake skusenosti, a co si o tom myslite...
dakujem za vase pismenka :D

ja som nasiel v nejakej knihe anjelske pismo a k tomu ekvivalent k nasmu pismu,abecede,napisal som modlidbu v tomto pisme a divil som sa ako som sa po tom pozeranim na pismo citil velmi ale velmi zvlastne,salala stoho velmi jemna energia,popisal som ine slogany,energia bola ina,potom nejaky cas som maval naval intuicie,ale som uz prestal,chova sa to ako ziaric

pisal som list anjelovi Gabrielovi a tiez som mal zvlastne mymozmyslove zazitky,baj baj :D :D
virus

Poslaťod MICHAL » Pia 05 Máj 2006, 20:15

bol som u čovka ovládajúceho anjelské písmo, dojem zlýpísal na 11 strán z toho nadiktoval -preložil na 2 str. to o čom mal hovoriť ie. Bolo to akési konštatovanie predošlých 5-6 životov. Záver. to čo sa ti teraz deje je karma z predošlích životov. viac mi vraj neni dané vedieť. O chybách ani slovko. :oops: :shock:
MICHAL

Poslaťod Regina » Pia 05 Máj 2006, 22:11

No ale to měl pravdu, ne? Tak jak jsi žil v minulých životech, tak to má na tebe velký vliv teď. Všechny pocity a tím vyvolané události mají kořeny v minulosti. [smilie=pdt_bud.gif]
Obrázok užívateľa
Regina

Poslaťod skorpion » Sob 06 Máj 2006, 05:57

Čo sa týka minulých životov je podstatné uvedomiť si, že čo sa deje je často následok tých minulých životov. Myslím, že nemusím vedieť čo som v minulých životoch vyviedla, stačí že pochopím čo sa deje tu a teraz. Je pravda, že často je cesta k pochopeniu náročná ale myslím, že sa to dá.

A naše chyby? Je potrebné aby nám niekto hovoril, kde robíme chybu? Je to možno len jednoduchšie. Uľahčilo by nám to cestu hľadania. Ale to pochopenie - ak pochopíme, tak vieme.

Duchovný vývoj. Uvedomenie si.To je správna cesta. Aspoň myslím. Ak pochopíme, zmeníme svoje postoje, aj veľa našich problémov sa vyrieši a to sa nemusíme na ne ani zameriavať. Ale to vie určite každý z nás.

Možno je to písané chaoticky, ale keď ľudské slová sú niekedy nedokonalé vo vzťahu k našim pocitom a nášmu vnútornému cíteniu. :wink:
Obrázok užívateľa
skorpion

Poslaťod Hosť » Sob 06 Máj 2006, 08:04

Ahote regina, škorpík
nemám pocit viny či ťažoby z minulých vzťahov, no od vtedy sa zhoršili vzťahy jedinca ktorý bol v jednom z minulých životov mojím nešťastím. ja som konštatoval bolo, je ti odpustené. viac sa nezaoberám nejakými krivdami z minulosti, z neho strany je to opačne. On ale nebol na AP.
Hosť

Poslaťod esens » Sob 06 Máj 2006, 14:19

to skorpion

vobec nepises chaoticky, naopak, Tvoje prispevky dokazu povedat mozno viac, nez si priznavas Ty sama :wink:
stale v nich vnimam harmoniu, lasku a zmierenie a to je cenne
som rad, ze tu patris [smilie=212.gif]
Obrázok užívateľa
esens

Poslaťod skorpion » Sob 06 Máj 2006, 16:32

Ďakujem esens [smilie=226.gif]
Obrázok užívateľa
skorpion

Poslaťod jana.soga » Štv 23 Okt 2008, 14:59

Neviem ako to napísať ,je tu niečo s čím potrebujem ísť na anjelske písmo, prosím o radu alebo kontakt ako sa tam dostať pretože je to velmi dôležité. Dakujem.
jana.soga

Poslaťod Christian » Štv 13 Nov 2008, 09:46

Fiha to prvykrat pocujem o tom ze aj aniely [smilie=angel2.gif] maju svoje pismo.. :) ..to by sme mohli my ezoterici uznat za celonarodne pismo a rec..a nemuseli sa ucit tolko cudzich jazykov.. :wink:
Vie mi aj niekto poradit ako vyzera take pismo?.....len ta kzo zvedavosti sa pytam.... [smilie=115.gif]
Cuinam rei vivere homó, si nonfacere mundus melior.
(Načo je človek, ak nerobí svet lepším.)
((nie je to gramaticky správny preklad))

...................[smilie=5grouphug.gif].................
Obrázok užívateľa
Christian

Poslaťod cote » Štv 13 Nov 2008, 10:53

ahoj Christian,

to pismo samotne nie je dolezite... Kazde medium to prijima individualne.
Väcsina tych, co prijimaju spravy z "vyssich sfer" pouzivaju na zdelenie informacie verbalny prejav. Pisanie je pri tom len taka pomocka na napojenie.
Prenos informacii sa moze vyjadrovat aj symbolmi alebo obrazmi. To sa vola automaticka kresba., Prostrednictvom nej sa moze robit aj diagnostika, ale sluzi aj ako arteterapia. Samotne malovanie tychto obrazov pomaha diagnostikovat a uzdravovat. Aj samotne obrazy maju liecive ucinky. Su to rozne symboly alebo aj mandaly a podobne... :D
[smilie=006.gif]
Obrázok užívateľa
cote

Poslaťod Christian » Sob 15 Nov 2008, 18:31

Aj som si myslel...ale tak ja sa len pytam.... :D
Dakujem cote :wink:
Cuinam rei vivere homó, si nonfacere mundus melior.
(Načo je človek, ak nerobí svet lepším.)
((nie je to gramaticky správny preklad))

...................[smilie=5grouphug.gif].................
Obrázok užívateľa
Christian

Ďalší

Späť na Duchovno

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia